Функціонування поза тілом під час сну

Заговори і Привороти

Екстериоризация - це функціонування астрального тіла поза фізичним тілом. Відповідно до філософії йогів, у людині присутній сім початків, головним з яких є Дух - щире «Я», інші шість є тільки формами прояву Духа. Один із семи початків (фізичне тіло) складається з більше щільної матерії, інші - з тонкої. Відповідно до опису будови людини по Рамачараке, крім фізичного тіла кожна особистість володіє ще шістьма тонкими тілами, не видимими людським поглядом. Це - ефірне, астральне, ментальне, каузальне, будхиальное й атманическое тіла. Якесь із цих тіл у людини може домінувати. Астральне тіло є оригіналом, по якому будується фізичне тіло. Воно може обновлятися від фізичного тіла й одержувати свої враження. Астральний мир - це мир чуттєвості, темпераменту, бажань, фантазій, мир мрії. Матерія астрального плану дуже пластична. Аура астрального тіла має газоподібний вигляд і подібна з пором. Аура (від греч. aura - віяння) - це прояв душі й духу людини, еманація одного або декількох із семи початків людини. Кольори й відтінки астральної аури залежать від психічного стану людини. Якщо людини переповняють любов і радість, то його астральне тіло переливається яскравими гарними квітами й буде випромінювати відповідну енергію в зовнішнє середовище. Якщо в астральному тілі є дефекти, то вони перейдуть хворобами на фізичне тіло. Більшість екстрасенсів можуть бачити астральне тіло й впливати на нього, відчувати його рукою в пружності, поколюванні, відчутті висихаемого клею на шкірі, тепла або холоду в місцях деформації. Розміри астрального тіла можуть мінятися залежно від рівня розвитку й самопочуття людини, від стану його здоров'я, від рівня енергетики й т.д. В астральному тілі накопичуються ті наші емоції (роздратування, страх), що ми стримуємо. Якщо таких почуттів нагромадилося багато, то ми починаємо притягати до себе людей з відповідними проблемами або негативні події. Варто знати, що всі невирішені проблеми в емоційному тілі переносяться при новому втіленні й визначають наступне життя. Якщо ви з надлишком нагромадили в астральному тілі негативних емоцій і не позбулися від них, то в наступному житті можете народитися під час війни, катастрофи, землетрусів та ін.

Одним із самих цікавих властивостей цього тіла є його вміння відділятися від фізичного тіла й функціонувати незалежно від нього. В астральному тілі відбуваються так звані «астральні подорожі» у паралельні мири. Коли астральне тіло перебуває в такому стані, його називають двійником, фантомом або флюїдом, а його відділення від матеріального тіла - астральною проекцією, егзосоматическим станом або екстериоризацией. Протягом століть у багатьох народів існують оповідання про це явище. Екстериоризация є однієї із практик шаманизма.

Існує така класифікація явищ екстериоризации (відповідно до досліджень Емиля Маттиссаена):
1. Під час сну або при повному відключенні думки (наприклад, під час глибокої медитації або в екзальтационном стані під час молитви) людин почуває, що його свідомість перебуває не в голові, а переміщається по всьому тілу.
2. Людина почуває, що він перебуває поза тілом; він може спостерігати навколишній простір і дивитися на своє фізичне тіло ззовні.
3. Людина відчуває свою можливість переноситися в простір і вільно переборювати будь-які фізичні перешкоди (стіни та ін.).
4. Людина переміщається в просторі (іноді - у часі), зберігаючи свідомість і почуваючи свою бестелестность (так зване асоматическое стан).

Екстериоризация може бути несвідома (спонтанна, мимовільна) і свідома - створена зусиллям волі або напрацьована практиками. Враження від мимовільної екстериоризации цікаво представлені в книзі Роберта А. Монро «Подорожі поза тілом»: «...В одну з ночей, коли я вже майже заснув, у моєму тілі з'явилася вібрація. Це не було тремтіння, а найбільше це було схоже на легкий електричний заряд, що проходить через все тіло, але не заподіює ніякого болю. Я злегка надавив рукою на плед, і після невеликого опору вона доторкнулася до підлоги під ліжком. Небагато здивований, я просунув долоню глибше. Вона пройшла підлогу й наткнулася на шорстку поверхню стелі кімнати, розташованої нижче. Я посував пальцями й намацав маленький, трикутний шматочок дерева, зігнутий цвях і небагато друзок. Хоча я не був особливо зацікавлений цим сном наяву, все-таки вирішив просунути руку ще глибше. Вона пройшла через стелю першого поверху, і в мене з'явилося відчуття, що мої плечі теж пройшли через підлогу. Раптово я це усвідомив і від потрясіння буквально знепритомнів. Я вирвав руку з підлоги, поклав на постіль, вібрація незабаром припинилася. Я відчув, що лежу на ліжку, укритий пледом, у мене під головою подушка, і я дихаю повними грудьми...». Ще одна витримка із книги Монро: «Спостереження привели мене до висновку: якщо не всі, те більшість людей у тім або іншому ступені залишають свої фізичні тіла під час сну. Познайомившись зі спеціальною літературою, я довідався, що людству це відомо вже протягом тисяч років. Обставина досить важливе, тому що воно свідчить про те, що даний стан природно. Фізично шкідливих наслідків такої практики не виявлено. Яких-небудь фізіологічних змін - як позитивних, так і негативних - ні мені, ні моїм колегам-лікарям установити не вдалося. Хочу попередити аматорів експериментувати: ви відкриваєте двері, що уже не закриється. Заняття даною практикою й одержувані з їхньою допомогою знання зовсім несумісні з наукою, релігією й мораллю нашого суспільства».

Заняття екстериоризацией дуже індивідуальні. Є люди, які досягають гарних результатів дуже швидко, іншим потрібно займатися місяці або роки, щоб одержати потрібні результати

Можливість брати участь в астральних подорожах може, зацікавити багатьох, однак треба мати через, що може з'явитися страх перед непізнаним, незвіданим і незвичайним. Щоб уточнити свій психологічний стан, повторите наступні аффирмации й прислухайтеся до своїх почуттів - чи не так це насправді:
1. Під час екстериоризации (подорожей поза тілом) я почуваю себе впевненим і захищеним.
2. Я легко й вільно дозволяю собі вихід з фізичного тіла.
3. Мені подобається робити астральні подорожі.
4. Під час таких подорожей я зустрічаюся тільки з доброзичливими істотами.
5. Я вмію повністю контролювати свою свідомість і астральне тіло.
6. Я легко вертаюся у своє фізичне тіло, коли я цього хочу

Якщо під час проголошення аффирмации у вас з'явилися сумніви або відчуття страху, то такий стан зовсім не підходить для подальших вправ. У такому випадку треба спочатку попрацювати над собою в психологічному плані, розвити почуття впевненості й сили волі

Перед виконанням вправ необхідно забезпечити повний спокій: виключити телефони, дзвінки, електроприлади та ін., попросити близьких людей, щоб не заважали вам. Варто зняти біжутерію й металеві предмети

Екстрене повернення в тіло (по Монро): «Як ми вже відзначали, основною перешкодою, що перешкоджає виходу з тіла, є страх не повернутися назад. На початкових стадіях експериментування я не раз зіштовхувався із цією проблемою. На щастя, щораз, коли такі труднощі виникали, вихід перебував. Насамперед, потрапивши в скрутний стан, намагайтеся зберегти спокій. Силоміць волі зберігайте здатність мислити реально. Запам'ятаєте одне правило: для того щоб повернутися у фізичне тіло, досить про нього згадати. Подумайте про своє тіло. Поворухнете пальцями рук і ніг. Зробіть більше глибокий вдих. Зробіть будь-яку фізичну дію (поморгайте, поворухнете мовою та ін.), і воно поверне вас у дійсність. Звичайне з'єднання з фізичним тілом відбувається миттєво. Також ще існує страх, що у ваше «відсутність» ваше фізичне тіло займе хтось іншої - достовірної інформації на цей рахунок ні».

Помнете! Якщо ви часто піддані негативним почуттям, таким як страх, ненависть, злість, ревнощі, гнів, то на енергетичних рівнях ви будете притягати подібні суті, і зустріч із ними навряд чи доставить вам задоволення

Техніка оволодіння ектериоризацией завжди є індивідуальним процесом. Існує кілька методів навчання.
1. За допомогою релаксації - здатності розслаблюватися.
2. За допомогою ауто - і самогіпнозу.
3. За допомогою деяких форм медитації.
4. За допомогою просоночного стану.
Останній спосіб є найлегшим і досить діючим

Просоночное стан - це грань між сном і пильнуванням. Труднощі в тім, що треба вміти удержатися в такому стані якийсь час. Цього можна домогтися тільки тривалими тренуваннями

1-е вправа

Краще лягти в стані утоми. Коли ви досить розслабилися й стали поринати в сон, сконцентруйте свою увагу на чому-небудь, не відкриваючи око. Спробуйте затриматися в такому стані, зберігайте рівновагу між пильнуванням і сном. Навчитеся отстраненно лежати, не випробовуючи ніяких емоцій. Якщо у вас виходить правильно, то ви перестанете сприймати дотиком що-небудь, перестанете почувати своє тіло і його окремі частини. Намагайтеся залишатися у свідомості при повній втраті чутливості тіла. Повторюючи цю вправу, набирайтеся досвіду

2-е вправа

Починайте переносити свою свідомість у різні частини тіла: у руки, ноги, у сонячне сплетення й ін. Концентруйте свою свідомість, думки, почуття, емоції в одній крапці. Переносите цю крапку в будь-яке місце у своєму тілі, попутешествуйте по всьому тілу, а потім починайте переносити її поза тілом. Понаблюдайте зовнішній мир (наприклад, свою кімнату) із цієї крапки, оглянете дрібні деталі. Оглянете з боку в такий спосіб своє тіло. Коли вирішите закінчити цей етап, поверніть цю крапку концентрації у своє тіло, а потім своя свідомість - вголову.

3-е вправа

На цьому етапі необхідно навчитися енергетично насичувати своє тіло, відкрити й збудити всі чакри. Особливо достатня кількість енергії повинне нагромадитися в чакре чола (місце «третього ока») і серцевій чакре. (Якщо для вас ця тема маловідома, варто прочитати відповідну літературу, де описані дії чакр, наприклад «Самовчитель по парапсихології» Т. А. Радченко.)

4-е вправа

Під час релаксації представте, що ви стоїте на високій горі або на даху багатоповерхового будинку. Відчуєте стан волі, віяння вітру. Дивитеся простір поблизу й удалині, подивитеся долілиць. Відчуйте в собі готовність політати (при цьому перевірте, немає чи у вас остраху висоти), ступніть у безодню й здійсните політ. Якщо вас потягне долілиць, свідомо силоміць волі затримаєте своє приземлення. Потім поверніться у звичайний стан свідомості

5-е вправа

Перед сном, коли ви будете повністю розслаблені, представте, що ваше тіло піднімається над ліжком. Ви стаєте усе легше й легше. Постарайтеся відчути цей стан всіма своїми органами почуттів. Потренируйтесь затримуватися в такому положенні. Потім представте й відчуєте, як ваше підняте тіло повільно стає у вертикальне положення й пересувається в повітрі по кімнаті

6-е вправа

Зробіть таку ж вправу, тільки в цьому випадку представте, що ваше фізичне, матеріальне тіло перебуває лежачи, а з нього піднімається двійник - астральне тіло, подивитеся на своє нерухливе тіло з погляду двійника, потім оглянете навколишній простір, постарайтеся помітити окремі деталі. Відчуєте, як ваш двійник легко пересувається через предмети, стіни, як він може виявитися в просторі поза будинком. Потім свідомо поверніть двійника у своє тіло й завершите вправу

Виносячи свою свідомість поза фізичним матерій, ви можете досягти інших вимірів. Всі ці вправи - творча робота, ви можете їх розширювати й доповнювати за своїм розсудом. Напрацювавши практики, ви почнете керувати своїм астральним тілом і робити подорожі в астрал у стані невагомості

Інші цікаві значення:
Значення однозначних цифр у сні Цифра 1 - у вашім житті любов займає важливе місце. Більша цифра - через вас мучаються
А - перемога над обставинами. Більша буква - перед вами визнали провину, каяття винних. Маленька буква - боротьба й перемога не
Читається на воду, що потім треба випити, а залишком води умитися. Витиратися при цьому не треба, заговорена вода повинна висо
Екстериоризация - це функціонування астрального тіла поза фізичним тілом. Відповідно до філософії йогів, у людині присутній
У який місячний день вас відвідало нічне бачення? 1 - несе в собі важливе повідомлення, обов'язково
Бакенбарди - дохідні моменти життя: Таке ж значення й борода. Кучеряві бакенбарди або борода - сварка з родичами через доходи.

Кращі пояснення снів

62409

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
55375

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
50960

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
46910

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
43960

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация