Гадання для дівчин: побачити в сні нареченого

Заговори і Привороти

Гадання на сон про нареченого найрізноманітніші. Кращі дні гадання - під Різдво (їх називають Рождественські гадання), під «Старий Новий рік» - з 13 на 14 січня, у ніч перед Водохрещенням (Водохресний вечорок - 18 січня) або під п'ятницю, при наростаючому місяці або в повню. Спати потрібно на самоті, у приміщенні більше нікого не повинне бути. Після проголошення слів на нареченого ні з ким не можна розмовляти або відволікатися сторонніми думками й справами. Чим менше розмов з іншими людьми про передбачуване гадання, тим краще. Щоб побачити правдивий сон, треба лягти головою в іншу сторону (тобто покласти подушку туди, де раніше лягали ногами), подушку перевернути на зворотну сторону, простирадло також перестелити нижньою стороною нагору й сорочку надягти навиворіт.

Нижче наведені різноманітні варіанти гадань на сон, Можете вибрати будь-який, котрий; найбільше сподобався

1. Це гадання для дівчин з довгими косами. Перед сном заплести заново косу. Лягаючи спати, просмикнути в косу невеликий новий висячий замок, закрити його ключиком і проговорити: « Наречений-Ряжений, прийди до мене ключ попросити, замок відімкнути». Ключ покласти під подушку. У сні з'явиться наречений, що прийшов за ключем,

2. Перед сном покласти під подушку гребінь або гребінець, проговорити: « Наречений-Ряжений, приходь мене розчесати». (При цьому гаданні лягають спати не розчісуючись).

3. Покласти під подушку дзеркало й гребінець зі словами: «Прийди, прийди. Зачеши, зачеши. Мене подивися, себе покажи».

4. Поставити перед сном ближче до узголів'я ліжка глечик з водою й кружку. Перед тим як лягти спати, сказати: «Зі шляхи-дороги утомишся, мій наречений, у мене є водица, приходь, дам напитися». Перехреститися й лягати спати

5. На ніч з'їсти наперсток солі, не запиваючи водою. «Хто мій наречений, хто мій ряжений, той мене напоїть». Замість наперстка солі можна з'їсти пересоленную пищу

6. Роблять із прутиків місток, кладуть під подушку, загадуючи: «Хто мій наречений, хто мій ряжений, той переведе мене через міст».

7. Складають із сірників колодязь і проговорюють: « Наречений-Ряжений, прийди водици попити».

8. Лягаючи спати, надягти на ноги носки, потім зняти носок з лівої ноги й покласти його під подушку. Вимовити слова: « Наречений-Ряжений, прийди мене роззувати».

9. Перед сном витягтися з нової мітли прутик, покласти його під ліжко, а яку-небудь річ від коня (підкову, вузду) покласти під подушку. Тому що в наш час такі речі рідкі, можна зробити малюнок коня або вирізати з картинки, також можна намалювати підкову. Після цього, лягаючи спати, проговорити: «Наречений, пан мій, іди до мене додому, підкуй коня, посади на нього мене, візьми прут, поганяй коня, поцілунок мене».

10. Читають на ніч тричі: «Понеділок з вівторком, середовище із четвергом, п'ятниця із суботою. Неділя - удовиця, який мені сон присниться? Дай мені, Боже, того побачити, з ким мені століття вековать».

11. Поставити біля узголів'я вазочку з варенням, перед сном вимовити: «Вся насолода в мене!» Присниться наречений, і до того ж від наречених не буде відбою. Варення зварити самої

12. Щоб тещі приснився майбутній зять. Поставити перед сном під ліжко сковорідку із млинцем. Вимовити: « Наречений-Ряжений, приходь до тещі на млинці».

13. Якщо дівчина спить у гостях на новому місці, перед сном вимовити: «На новому місці приснися наречений нареченій».

Інші цікаві значення:
Значення однозначних цифр у сні Цифра 1 - у вашім житті любов займає важливе місце. Більша цифра - через вас мучаються
А - перемога над обставинами. Більша буква - перед вами визнали провину, каяття винних. Маленька буква - боротьба й перемога не
Читається на воду, що потім треба випити, а залишком води умитися. Витиратися при цьому не треба, заговорена вода повинна висо
Екстериоризация - це функціонування астрального тіла поза фізичним тілом. Відповідно до філософії йогів, у людині присутній
Тисячоріччями існували люди, які вміли тлумачити сни. Про таких тлумачів написано в Біблії. Із древніх часів відомі сонники, щ
У який місячний день вас відвідало нічне бачення? 1 - несе в собі важливе повідомлення, обов'язково

Кращі пояснення снів

62178

Вагітність, до чого сниться Вагітність - у ві сні бачити

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сниться Вагітність - Іноді цей сон сниться до довгоочікуваної вагітності Жіночий сонник До чого…
55078

Риба, до чого сниться Риба - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Риба - «Ловити рибку в мутній воді» - нечисті помисли, устремління, займатися непорядною справою; «холодна як риба» - емоційна…
50731

Волосся, до чого сняться Волосся - у ві сні бачити

Ідіоматичний сонник Сонник Волосся - «Волосся встали сторчма» - страх, жах, подив. «жоден волосся не мерзнула» - упевненість, самоконтроль, мужність. «сім…
46679

Поцілунок, до чого сниться Поцілунок - у ві сні бачити

Езотерический сонник Сонник Поцілунок - Бачити целующихся незадоволеність, туга за пещення. Самому цілуватися вас чекає ніжний союз, ласкаві відносини, не…
43686

Гриби, до чого сняться Гриби - у ві сні бачити

Італійський сонник Сонник Гриби - Короткочасний позитивний еротизм Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня До чого сняться Гриби - Гриби можуть…

Регитрация